Ücretsiz Ekspertiz Gebze Evden Eve Nakliyat

Gebze evden eve nakliyat ücretsiz ekspertiz

Ücretsiz ekspertiz Gebze evden eve nakliyat hizmeti firmamız tarafından taşınacak olan müşterilerimize verdiğimiz bir hizmettir. Ekspertiz işlemi taşınacak olan kişinin talebi üzerine yapılır. Ekspertiz işlemi ise; ekspertiz personelimizin evinize gelerek eşya üzerinde, yerinde inceleme yapar. Yaptığı incelemeler sonucunda ise taşınmanız adına sizlere net fiyat verir.

Ücretsiz Ekspertiz Gebze Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Ücretsiz ekspertiz Gebze evden eve nakliyat işlemi müşterilerimizin talebi doğrultusunda başlar. Ekspertiz personelimiz size bir randevu oluşturur ve randevu günü geldiğinde evinize gelerek yerinde inceleme yapar. Ekspertiz personelimiz yaptığı incelemeleri bir rapor haline getirir ve sizlere ev taşıma fiyatı sunar. Anlaşma halinde ise karşılıklı olarak sözleşme imzalanır ve ekspertiz işlemi sonlandırılır.

Evden Eve Nakliyat Ekspertizinde Neler Yapılır?

Ücretsiz ekspertiz hizmetinde yapılacakları evden eve nakliyat hizmetinin ön hazırlığı gibi düşünebilirsiniz. Ekspertiz işleminde evinize gelen personelimiz eşyalarınıza bakarak hangi boyutta bir araç gönderileceğini, hangi ambalajlama malzemelerinin kullanılacağını, taşımacılık işlemi için kaç personel gelmesi gerektiğini, gelecek olan aracın nereye yanaşması gerektiğini ve asansör kullanılma durumları gibi birçok durumu belirler. Daha sonrasında sizlere taşınmanız için bir tarih verilerek sizlere araç ayırtılır. Daha sonrasında anlaşma halinde karşılıklı olarak sözleşme imzalanır ve ekspertiz işlemi sonlandırılır.

Ekspertiz işleminde yapılanlar;

  1. Eşyaların incelenmesi,
  2. Kat durumlarına bakılması,
  3. Eşyaya uygun araç belirlenmesi,
  4. Taşımacılık için personel sayısının belirlenmesi,
  5. Gerekli ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi,
  6. Evden eve nakliyat asansörünün kullanımının belirlenmesi,
  7. Aracın nasıl ve nereye yanaşacağının belirlenmesi,
  8. Net fiyat belirlenmesi,
  9. Sözleşmenin imzalanması.

Evden Eve Nakliyat Ekspertizin Avantajları

Ücretsiz ekspertiz Gebze evden eve nakliyat hizmeti almanız durumunda taşınma günü oluşabilecek karmaşıklık ihtimaline karşı önlem almış olursunuz. Ekspertiz hizmeti almamanız durumunda ekiplerimiz taşınma günü evinize gelecek ve ona göre taşıma yapılacaktır. Bu durumda sizlere büyük araç gönderilebilir, fazladan eleman gönderilebilir. Tabii bunların da size ekstra maliyeti olacaktır. Ekspertiz hizmeti alarak evden eve nakliyat ihtiyacınızı uygun maliyet ile gerçekleştirebilirsiniz.

ucretsiz-ekspertiz-gebze-evden-eve-nakliyat

Gebze Ev Taşıma

Gebze evden eve nakliyat hizmetinde ekspertiz istemeniz durumunda personelimiz evinize gelerek yerinde inceleme yapar. Eğer müsait değilseniz Whatsapp üzerinden firmamıza eşyanızın fotoğraflarını, dış cepheden çekilmiş evin fotoğraflarını ve binanızın merdivenlerini fotoğraf olarak atmanız durumunda yerinde incelemeye gerek kalmayacaktır.

Unlusoy Nakliyat Gebze

Unlusoy evden eve nakliyat firması olarak sizlere Gebze ev eşyası depolama, ev taşıma, ofis taşıma, villa taşıma, fuar ve hastane taşımacılığı gibi birçok nakliye hizmeti sunmaktayız. Firma personellerimiz çıraklıktan ustalığa kadar firmamız bünyesinde eğitilmiş profesyonel kişilerdir. Güvenilir ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

eşya ambalajlama GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT

Ekspertiz hizmetiniz ücretsiz mi?

Evet, firmamız ekspertiz hizmetini ücretsiz sunmaktadır.

Ekspertiz hizmeti ne kadar sürer?

Ekspertiz hizmeti ortalama 20 dakika ile 40 dakika arasında sürmektedir.

Whatsapp üzerinden eşyanın fotoğraflarını gönderebilir miyim?

Evet, Whatsapp üzerinden taşınacak eşyaların fotoğrafını gönderebilirsiniz.

Ekspertiz işleminde neler yapılıyor?

Ekspertiz işlemini evden eve nakliyatın ön hazırlığı gibi düşünebilirsiniz. Personel sayısı, taşıma maliyeti, asansör kurulumu, ambalajlama malzemesi gibi bir çok detay bu işlemde belirlenir.