Adam Yavuz Evden Eve Nakliyat

adem yavuz evden eve nakliyat
Kocaeli’nin önemli ilçelerinden biri olan Gebze’de sizlere Adam Yavuz evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eğer bu bölgede taşınacaksanız taşınacağınız firmaya çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Hatta fiyat teklifi alığınız tüm firmaları Google üzerinden tek tek araştırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü ev taşıma sektöründe özellikle de Gebze bölgesinde çok sayıda korsan firma bulunmaktadır. Unlusoy Nakliyat olarak 30 yılı aşkın tecrübemizle sizlere profesyonel evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz. Herhangi bir korsan firma ile taşınmanız durumunda sizlere maddi ve manevi zararlar verebilirler. Ayrıca eşyalarınızın çoğunda çizikler, kırıklar ve benzeri durumlar oluşacaktır. Bu nedenle çoğu eşyanız kullanılmayacak duruma gelmesi kaçınılmaz bir durumdur.

Kurumsal Gebze Evden Eve Nakliyat Firması

Yukarıdaki paragraflarda sizlere neden Adem Yavuz evden eve nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gerektiğinden bahsetmiştim. Bu nedenlerden ötürü taşınmanız için Unlusoy Nakliyat gibi kurumsal, profesyonel, garantili ve net fiyat garantisi veren firmalarla anlaşmanız gerekmektedir. Sizlere ücretsiz bir şekilde sunduğumuz ekspertiz hizmeti sayesinde taşınmanızdan önce sözleşme imzalayabilirsiniz. Bu sayede net fiyat garantisi ve sigortalı taşımacılık yaptığımızı anlayabilirsiniz. adem yavuz evden eve nakliye Yılların bize kazandırmış olduğu deneyimle ihtiyacınız olan bütün taşımacılık işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hizmet yelpazemizde; Eğer sizlerin herhangi bir taşımacılık hizmetine ihtiyacınız varsa (özellikle ev taşıma) bizimle iletişime geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Adam Yavuz Evden Eve Nakliyat – Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle Adem Yavuz Mahallesi evden eve nakliyat hizmeti verirken ekspertiz hizmetimiz ile hazırlık yapıyoruz. Tahmini taşınma tarihinizden birkaç gün önce size ziyarete gelerek evinizi ve eşyalarınızı inceliyoruz. Bu sayede sizlere uygun araç, malzeme ve personel göndererek taşınma maliyetinizi en aza indiriyoruz. Eşyalarınızı inceledikten sonra sizlere net bir fiyat verip sözleşme imzalıyoruz. Sözleşme tarihinde belirtilen taşınma tarihinde eşyalarınız sigortalıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın herhangi bir hasar alması durumuna karşı güvence altına alıyoruz.

1. Eşyalarınızı Paketliyoruz

Adem Yavuz eşya paketleme Unlusoy Nakliyat olarak Adem Yavuz evden eve nakliyat için sabah erken saatlerde (ortalama 08:30 saatlerinde) aracımız kapınızda olacaktır. Aracımız pakınıza yanaştıktan sonra ekspertiz işleminde belirlenen ambalajlama malzemeleri evinize çıkartılır. Eşyalarınız arasında büyük ve ağır olan eşyalar genellikle ilk olarak paketliyoruz. Daha sora diğer eşyaların ambalajlama işlemlerine geçiyoruz. Eğer yol üstünde (koridorda, kapı diplerinde ve benzeri yerlerde) eşya varsa ambalajlama ve taşıma önceliğini o eşyalara veriyoruz. Bütün eşyalarınızın paketleme işlemlerini firmamızın profesyonel personelleri ile dikkatli bir şekilde, özenle yapıyoruz.

2. Eşyalarınızı Montajlıyoruz

Evinizde bulunan ve montaj, de-montaj işlemlerine ihtiyaç olan bütün eşyalarınızın sökme ve kurma işlemlerini yapıyoruz. Taşınması için sökülmesi gereken eşya var ise firmamızın bünyesinde yer alan profesyonel marangozlar montajlama işlemini özenle yapacaklardır.

İhtiyacınız olabilir: Gebze evden eve nakliyat

Firma olarak ilk önceliğimiz eğer eşyanız sökülmeden taşınabilirse öyle taşımak. Çünkü her sökme kurma işleminde eşyalarınız ister istemez vida yerlerinden zarar görürler. Bunun önüne geçmek için eşyalarınızı öncelikli olarak sökmeden taşımayı deniyoruz. Eğer olmayacaksa eşyalar montajlıyoruz ve öyle taşıyoruz. Söktüğümüz bütün eşyaları yeni adresinizde sizin istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz.

3. Eşyalarınızı Yüklüyoruz – Adem Yavuz Evden Eve Nakliyat

Adem Yavuz eşya yükleme Ambalajladığımız ve söktüğümüz bütün eşyaları son model aracımıza yüklüyoruz. Eşyalarınızı yüklerken eğer eviniz yüksek katlarda yer alıyorsa asansörlü evden eve nakliyat kullanıyoruz. Eğer kat sayınız düşük ve eşyanız da az ise genellikle bina merdivenleri veya bina asansörü tercih ediyoruz.

İhtiyacınız olabilir: Gebze evden eve nakliyat

Eşyalarınızı Adem Yavuz evden eve nakliyat işlemi için yüklerken bir sıralama takip ediyoruz. Örnek olarak şifonyer, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ilk olarak yüklüyoruz. Daha sonra evinizde bulunan ufak tefek eşyalarınızı düzenli bir şekilde üst üste diziyoruz. Bu sayede hiçbir eşyanız zarar vermeden yeni adresinize taşıyoruz.

4. Eşyalarınızı Boşaltıyoruz ve Yerleştiriyoruz

Adem Yavuz eşya boşaltma Yüklediğimiz eşyalarınızı yeni adresinize varınca dikkatli bir şekilde boşaltıyoruz. Eşya boşaltma işleminde eğer daireniz yüksek katta yer alıyorsa asansörlü ev taşımayı tercih ediyoruz. Kocaeli bölgesinde verdiğimiz diğer nakliyat hizmetleri şu şekildedir; Ayrıca eşyalarınızı boşaltırken sizin istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Boşaltma işlemi yapılırken ayrıca sökülen eşyalarınızın montajlama işlemlerini de yapıyoruz.

Unlusoy ile Güvenli Ev Taşıma

30 yılı aşkın tecrübemiz ile ihtiyacınız olan bütün taşımacılık işlemlerini sorunsuz ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Özellikle Gebze evden eve nakliyat hizmetimiz için irtibata geçebilirsiniz. Eğer sizler de hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek taşınmanız hakkında bilgi alabilir hatta 2 dakika içerisinde fiyat teklifi de alabilirsiniz.