Unlusoy Nakliyat

Kuruluş

Unlusoy Nakliyat 1982 yılında Kocaeli ilinde kurulmuştur.
Kocaeli merkezli olan kurumsal firmamız Gebze evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz

  • Evden Eve Nakliyat

Firmamız Gebze evden eve nakliyat dahil bütün taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız uzun yıllardır evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Edindiğimiz tecrübeler ile sizlere en iyi taşımacılık deneyimini yaşatmak adına firmamız günden güne kendini geliştirmektedir. Ev taşıma hizmetimiz ilk olarak ambalajlama ve kolileme işlemi ile başlar. Ambalajlama işleminde bütün eşyalarınız özenle sarılır. Daha sonra eşyalarınızın gerekli montajlama işlemi yapılır ve sökülen eşyaların ambalajlanması yapılır. Taşınmaya hazır hale getirilen eşyalarınız gerekli durumlarda evden eve nakliyat asansörü ile ya da bina merdiveni ile taşınır. Son model aracımıza taşınan eşyalarınız özenle istiflenir ve bağlanır. Son olarak ise eşyalarınız yeni adresine götürülerek ambalajları sökülür ve montaj işlemleri yapılarak eşyalarınız sizin istediğiniz yerlere yerleştirilir. Evden eve nakliyat fiyatları, nakliyat firmaları ve işlemler nasıl yapılır ile ilgili aklınızdaki sorulara Gebze evden eve nakliyat yazımızda cevap verdik. Bu yazımızı okuyarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

  • Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat işlemi eşyalarınızın bulunduğu il içerisinde başka adrese taşınmasıdır. Gebze’den Körfez’e taşınmanız bir şehir içi nakliyat örneğidir. Aynı şekilde Gebze içerisinde yapacağınız her taşımacılık işlemi şehir içi ev taşıma hizmetine girecektir. Ev taşıma işlemi genellikle şehir içinde 4-5 saat sürmektedir. Şehir içi taşımacılık işlemi; eşyalarınızın ambalajlanması, de-montaj edilmesi, araca yüklenmesi, kasa içerisinde istiflenmesi, eşyalarınızın yeni adresine götürülmesi, ambalajlarının açılması ve gerekli montaj işlemlerinin yapıldıktan sonra sizin istediğiniz yerlere yerleştirilmesi işlemlerinden oluşur. Gebze Şehir içi nakliyat hakkında detaylı bilgi almak için linkteki yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Şehirler Arası Ev Taşıma

Şehirler arası ev taşıma hizmetimiz firma olarak en çok rağbet gören hizmetlerimizden birisidir. Şehirler arası ev taşıma işlemi; eşyalarınızın bulunduğu il haricinde başka bir ile taşınması işlemidir. Bu taşımacılık hizmetimiz ortalama olarak 2-4 gün arasında sürmektedir. Tabii taşınacağınız il şu an bulunduğunuz ile yakınsa bu süre azalmaktadır. Hatta aynı gün içerisinde taşımacılık işlemi sonlandırılabilir. Eşyalarınız uzun saatler boyunca taşınacağı için ambalajlanırken ve de-montaj işlemi yapılırken çok dikkat edilir. Ayrıca eşyalarınız araç içerisinde uzun süreler kalacağından ötürü istiflenmesine de ayrıca özen gösterilir. Şehirler arası ev taşıma hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

  • Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama işlemi, zorunlu sebeplerden ötürü evinizden çıkmanız durumunda eşyalarınızı düşük maliyetler karşılığında güvenli tesislerimizde barındırmanız demektir. Zorunlu sebep olarak belirttiğim sebeplerden bazıları askere gitme ve tayin çıkması gibi sebeplerdir. Sadece bu sebeplerden ötürü değil tabii ki de atmak istemediğiniz eşyalarınız olabilir ve bunlar için de en iyi çözüm ev eşyası depolama hizmetimizi almaktır. Aynı şekilde evlerinde tadilat yapacak olanlar ya da önceki evinden daha küçük bir eve taşınanlar bu hizmetimizi tercih etmektedir. Unlusoy nakliyatın güvenli depoları ile çok düşük maliyetlere eşyalarınızı depolayarak fazla eşyalarınız için çözüm bulabilirsiniz. Ev eşyası depolama ile ilgili yazımızı okuyarak da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

  • Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı hizmetimizde fuardaki malzemeleriniz firma personellerimiz tarafından özenle gerçekleştirilir. Fuarın ya da fuardaki malzemelerinin bulunduğu yerden alınarak sizin istediğiniz yere taşındıktan sonra yine sizin istediğiniz yere yerleştirilmesi işlemidir.

  • Fabrika Taşımacılığı

Unlusoy Gebze evden eve nakliyat olarak bizzat bizim tarafımızdan özenle yetiştirilmiş ve geliştirilmiş olan personellerimiz ile fabrika taşımacılığı hizmetinizi ihtiyacınızı gerçekleştirebiliriz. Fabrikanızdaki eşyaların ve makinaların firmamız tarafından özenle gerçekleştirilir. Fabrikanın bulunduğu yerden yeni fabrikanıza taşınması için firmamız sizlere birçok kolaylık sağlayacaktır. Fabrika taşımacılığı hakkında fiyat teklifi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Ofis Taşımacılığı

Borusan ofis taşımacılığı
Borusan ofis taşımacılığı

Unlusoy nakliyat olarak ofis taşıma işlemlerinizi özenle gerçekleştirebiliriz. Firma olarak ofis taşıma, holding taşıma ve fabrika taşımacılığı hizmetlerimiz de mevcuttur. Ofisinizde bulunan eşyalar ve dosyalar firmamız tarafından paketlenir ve taşınır. Masa, dolap ve montaj işlemi gerektiren eşyalarınızın sökülmesi uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Dosyalarınız ve arşivleriniz güvenilir bir şekilde nakliyesi yapılır. Ofis taşımacılığı hakkında detaylı bilgi için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

  • Ücretsiz Ekspertiz

Firma olarak sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Gebze evden eve nakliyat veya herhangi bir taşımacılık hizmeti almak istediğinizde firma olarak sizler ilk önce ortalama bir fiyat teklifi sunarız. Daha sonra evinizi müsait olduğunuz bir zaman ziyaret ederek eşyalarınızı yerinde inceleriz. Yerinde inceleme ile eşyanıza uygun araç seçimi, kaç adet personelin geleceği, evden eve nakliyat asansörü gerekliği ve eşyalarınızın taşınmasına ilişkin net fiyat belirlenir. Anlaşma halinde karşılıklı olarak sözleşme imzalanarak taşınma tarihi belirlenir. İlgili yazımızı okuyarak net bilgiler alabilirsiniz.

  • Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık hizmetimiz ile bütün eşyalarınız güven altında. Firma olarak en büyük temennimiz sizlere sorunsuz ve hasarsız bir taşımacılık hizmeti verebilmek. Firma olarak eşyalarınızın zarar görmemesi için bütün önlemleri tüm taşımacılık işlemlerinde alıyoruz. Firma olarak aldığımız önlemlere nakliyat sigortası da ekleyerek bütün güvenceyi eşyalarınız üzerinde sağlamış oluyoruz. Sigortalı bir taşımacılık hizmet almak için firmamız ile iletişime geçebilir ve detaylı bilgi için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Amacımız

Unlusoy Nakliyat olarak görevimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, yararlı ve güvenilir bir hizmet vermektir.

unlusoy nakliyat logo optimize