logolu nakliye kamyonu

Gebze logolu araç yan profil

gebze sıralı evden eve nakliyat kamyonları

gebze logolu nakliyat aracı

Gebze beyaz kamyon

gebze taşımacılık aracı

kırmızı kamyon evden eve nakliyat

gebze nakliyat aracı

Araçlarımız

Anlaşma yaptığınız taşıma firmanın araçlarının onlara ait olduğundan emin olunuz, taşıma için evinize gelen araçların taşıma için anlaştığınız firmanın logosunun yer aldığını dikkat etmenizde yarar olacaktır. Araçların iç dizaynı mobilya döşeme olup, süspansiyonlu olmalıdır, bu sayede taşımalarda eşya kırılma riskini en aza indirmiş olacaktır. Bünyemiz de bulunan nakliye araçları taşıma güvenliğini maksimum bir düzey de sağlamaktadır. Bu araçların tamamı resmi olarak taşıma hizmeti vermekle beraber K3 belgesine de sahiptir.

GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT

Ayrıca Unlusoy evden eve nakliyat bünyesinde 5’e yakın kamyon modeli bulunmaktadır. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine en geç 6 saat içerisinde araç tahsis etmektedir. 4+1 gibi büyük daireler bile tek seferde boşaltılmaktadır. Taşıma araçları günlük ve haftalık olarak kontrollerden geçirilmektedir. Kesinlikle sevkiyat sırasında arıza vermesi veya herhangi bir sorun çıkarması söz konusu değildir. Ayrıca firmamız kurumsal nakliye, villa taşıma ve komple şirket taşıma hizmetlerine özel araçlar temin edebilmektedir.

Eşya ebatlarınız ve hacimine göre kamyon seçiminin firma tarafından belirlenmesini isteyiniz (ekspertiz yardımı almadan telefonla irtibat var ise eşya bilginizi eksiksiz veriniz ) ve bir büyük boy kamyon kullanılmalıdır, eviniz taşınması için uygun bir araç seçilmesi hem sizi maliyetten kurtaracaktır hemde taşıma işlemenin süresinde olumlu etkiler yaratacaktır. Taşıma yaptıracağınız firmayı internet üzerinden bulduysanız araç resimlerine bakmayı ihmal etmeyin.

GEBZE NAKLİYAT