ev eşyası depolama

Ev Eşyası Depolama

Eşya depolama hizmetleri veren firmamız son derece temiz ve kaliteli depolarımız da nem ve rutubetten uzak bir şekilde malzemelerinizi, depolama sigortası ile muhafaza edecektir. Depolama işlemi yapmadan önce bizlere iletişim sayfamızdan ulaşarak ekspertiz hizmeti alabilirsiniz ya da ekonomik fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Daha sonra uzman personelimiz tarafından malzemeleriniz depolanmak üzere paketlenir ve kapınıza gelen nakliye araçlarımızla Avrupa standartlarında ki depolarımıza nakledilirler.

Malzemeleriniz sizlere özel eşya depolarımız da ve anahtarının sadece sizlerde olması koşuluyla anlaşmaya göre depolanır ve sözleşme bitiminde teslim edilir. Saklamak istediğiniz ya da atmaya kıyamadığınız malzemeleriniz için sizlere özel depolarımızda kilitli ve yangına karşı korunmaktadır. Doğal afet ve güvenlik tehlikelerine karşı özel kamera sistemleri ile 7/24 gözetim altında bulunmaktadır.

Ev Eşyası Depolama

Unlusoy Depolama olarak eşya depolama sektöründe en iyi hizmeti vermek için yeni teknolojiler üreterek depolama alt yapımızı sürekli geliştirmekteyiz. Bu şekilde en iyi kalitede hizmet üretip siz değerli müşterilerimize en ekonomik fiyatlar da çözüm sunmaktayız. Depolama firması olarak bütün depolama çözümlerini (Nakliye, Paketleme, Ambalaj, Saklama, Depolama, Sigortalama, Güvenlik) hizmet olarak vermekten gurur duyuyoruz.

İster askere ister yurt dışına gidin eşyalarınızı bize teslim edin ve bütün yüklerinizden kurtulun. Kira, elektrik, su ve doğal gaz ödemeden ayrıca güvenlik endişeniz olmadan bir depo kiralayarak sizde kiralık depolarımız için sunduğumuz avantajlarımızdan yararlanın. Size özel kasalarımızda ve eşya depolarımız da sizlerin değerli eşyalarını siz gelene kadar en iyi şekilde muhafaza edeceğimize emin olabilirsiniz.

Ev eşyası depolama güncel

Ev Eşyası Depolama

Sizler çağrı merkezimizi aradığınız zaman semtinize en yakın olan depolarımız da yerinizi ayırıp dilediğiniz kadar hizmet vermeye gayret gösteriyoruz. İster uzun vadeli ister kısa vadeli hizmet alımı olsun sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyoruz. Malzemeleriniz ilk gün olduğu gibi muhafaza edilecek ve değerinden hiçbir şey kaybolmayacak.

Depolama öncesi veya sonrası de montaj, montaj, paketleme, ambalajlama gibi birçok hizmeti veren Unlusoy Depolama ile çalışmaktan son derece memnun kalacaksınız. Ev eşyası depolama konusunda Gebze’nin en köklü firmalarından biri olan Unlusoy Depolama sizleri depo kiralamak için arama zahmetinden de kurtaracak. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Ev Eşyası depolama fiyatları açısından Gebze’nin en ekonomik fiyatlarından faydalanmış olacaksınız.

Eğer daha dar bir eve taşınacaksınız ve eşyalarınız fazla geliyorsa saklamak istediğiniz bütün eşyalarınızı kiralık depolarımızda güvenli bir şekilde barındırabiliriz. Evinizde tamirat ya da tadilat yapıyorsanız ve eşyalarınızın kısa süreliğine saklanması gerekiyorsa bütün eşyalarınızı size en yakın depolarımızda saklayabiliriz.

Geçici süreliğine bulunduğunuz şehirden taşıyacaksanız ve ev kirası ödemek istemiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz ve ekonomik fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Sadece ev eşyası değil ofis eşyası depolamak isteyenler ya da birikmiş ofis evrakları depolamak isteyen bütün firmalar için iş yerlerine en yakın kiralık depolarımızda uzun süreliğine saklama ve depolama hizmeti vermekteyiz üstelik depolama sigortası ile beraber.

Unlusoy DEPOLAMA firması olarak sizlere gönül rahatlığı ile depolama hizmeti sunuyoruz. Güvenli depolarımız da erişim imkanı sadece yetkili personel ile sınırlı olacak şekilde sizler eşyalarınızı teslim alana kadar kontrol altında tutulacaktır. Güvenilir saklama ve depolama imkanı ile eşyalarınızın hasar görmesini, bozulmasını en aza indirmek sizin elinizde.

Ev Eşyası Depolama

Güvenli Depolama ve Uzman ekip denilince Gebze ve ilçelerinde en önde gelen firmalarından biri olan Unlusoy Depolama sizlere en uygun fiyatta en iyi hizmeti vermek için var olan bir depolama şirketidir. Gebze ve çevre ilçelerinde 30 dan fazla depomuz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için telefon bekliyoruz.

Unlusoy depolama uzman kadrosu ve uygun fiyatları ile Eşya depolama sektöründe öncü kuruluşlar arasında yerini çoktan aldı. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Akademisyenlerin kimya Laboratuvarlarında kullandıkları bütün malzemeler için özel depolama ve saklama alanlarımız yer almaktadır. Aziz Sancar ve diğer bilim adamlarının çalışmalarında başarı sağlamalarının temel nedenleri arasında da bizim başarı yüzdemiz unutulmamalıdır.

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyalarınız ister 2+1,3+1,4+1 olsun eşyalarınızın kapasitelerine ve özelliklerine göre özel depolarımızda saklanmaktadır. Eşyalarınızı ister depolayın isterseniz garantili ve sigortalı olarak saklattırın ama mutlaka profesyonel bir firmadan yardım alın. Ev eşyası ya da ofis eşyası olsun bütün eşyalarınızın montaj ve de montaj işlemlerini uzman ekibimize yaptırabilirsiniz.

Büyüyen ve gelişen yatırımlar ile depolarımızın sayısını artırdığımız gibi uzman ekiplerimizin sayılarını da artırarak sizlere daha kısa sürede en iyi hizmeti vermek içi çaba sarf ediyoruz. Kiralık depolama hizmeti sunmak her firmanın yapabileceği bir iş değildir ve nakliyat firmalarına da asla yaptırılmamalıdır.

Eşya deposu olarak tasarladığımız odalarımızın nem ve sıcaklık için özel sensörler ile geliştirilmesi devam ederken uzman arkadaşlarımız eşya depolarımızın aylık bakımlarını yapmaktadırlar.

Ev Eşyası Depolama

Yurt dışında post doktora ya giden öğrenciler ya da eğitim amaçlı akademisyen olarak giden akademik personellerin Yurt içinde kalan eşyalarını saklamaları ya da depolamaları büyük bir sıkıntı haline gelecekken en iyi depolama firması olarak bizler Gebze ve çevresinde eşyalarınızı en iyi depolarımız da ve de şartlarda saklamaya devam diyoruz.

Askerlik için ya da devlet memurluğu için Doğu ya da Güneydoğu bölgelerine giden personellerin asker ya da polislerin de şark görevleri ya da sözleşmeleri bitene kadar eşyalarını saklayabiliyoruz. Son zamanlarda daha da genişlettiğimiz depolarımız da sizler için her zaman eşya saklanacak bir depo ya da oda mevcuttur. Bizleri seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Ufak Depo (1+1)350₺ + KDV
Orta Depo (2+1)450₺ + KDV
Büyük Depo (3+1)550₺ + KDV
Ultra Depo (4+1)699₺ + KDV