Dilovası Evden Eve Nakliyat

Dilovası evden eve nakliyat

Dilovası evden eve nakliyat firmalarının sayısı oldukça azdır. Bu konu hakkında yapabileceğiniz fazla bir seçim hakkı olmasa da en azından firmaların kaliteli işlem yapmaları sizin için bir tesellidir. Dilovası ilçesinde nakliyat işlemi gerçekleştiren şirketleri bulmak istiyorsanız sitemizi inceleyebilirsiniz. Bu sayede size uygun bir nakliyat firması bulabilirsiniz. Dilovası ilçesinde nakliyat işlemi yapan firmaların tamamı sitemizde mevcuttur. Siteye giriş yaparak inceleyebilirsiniz.

Dilovası Evden Eve Nakliyat Firması

İlk öncelikle bölgelere ayrılan ekspertiz arkadaşlarımız eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan uzman ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Ekspertiz personelimizin gelmesinin amacı sadece fiyattan ziyade çevre koşullarını da tespit etmektedir eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, Dilovası evden eve nakliyat işlemi için sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir. Ayrıca firmamız Gebze evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Detaylar için bağlantılı kelimeye tıklayabilirsiniz.

dilolvası eşya ambalajlama

Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden ( 4 ) eleman gönderip paketlemeyi yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarak “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” Avrupadan ithal pet Kraft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir veya fıçı varil tarzı kutulara itinalı bir şekilde konulur.

Dilovası Evden Eve Nakliyat Şirketi

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir( 1 ) kişinin bulunması yeterlidir. Dilovası evden eve nakliyat işlemi için bunun nedeni eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar.

dilovası evden eve nakliyat kamyonu kasası

Müşteri ile firmamız arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü şirketimizin bir ekip şefinin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu şefle ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması esnasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın nakliye firmamız  bunu da düşünerek Yapı Kredi Sigorta ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü ekipman tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri  ile değil direkt olarak Yapı Kredi Sigorta  ile muhataptır.

Profesyonel Dilovası Evden Eve Nakliyat

Biz Dilovası evden eve nakliyat firması olarak tek temennimizin eşyalarınızı bize taşıtmanızdır. Eşyalarınızı bize taşıtın ki diğer müşterilerimizin yaşadığı keyfi ve rahatlığı sizde yaşayın.

Dilovası Evden Eve Nakliyat” te bir düşünce

Yorumlar kapalıdır.