Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyat

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hizmet: Evden eve nakliyat
Oda sayısı: 3+1
Paketleme hizmeti: Var
Taşıma süresi: 4-7 saat
Fiyat: 1050₺’den başlamakta

İlk öncelikle bölgelere ayrılan expertlerimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceledikten sonra kesin bir fiyat vermektedir. Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyat Eğer anlaşma olursa o dakika yetkili olan expert ile müşteri arasında bir sözleşme yapılarak taşıma olayı kağıt üzerine dökülür. Expertin gelmesinin amacı sadece fiyattan ziyade çevre koşullarını da tespit etmektedir eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.Gebze Evden Eve Nakliyat 

Eğer eşyanız bize göre çoksa, bir gün önceden ( 4 ) eleman gönderip paketlemeyi yapar. İkinci gün direkt olarak taşıma yapılır. Eşyanız normal ise aynı gün elemanlar ambalajı yapıp sonrada taşıma yaparlar. Ambalaj malzemeleri olarakta “Beyaz eşya, mobilya, koltuk takımları, vb.” avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılır. Kırılacaklar ise beyaz kağıtlara sarılıp karton kutulara yerleştirilir veya fıçı varil tarzı kutulara itinalı bir şekilde konulur.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Eşyanın gideceği yerde eşya sahiplerinden bir( 1 ) kişinin bulunması yeterlidir. Sebap ise eşyaların nereye konulacağı hakkında bilgi verilmesidir. Aynı zamanda müşterimiz taşıma bitmiştir diyene kadar elemanlarımız işlerini bitirmiyorlar. Yapılması gereken ve yapabilecekleri herşeyi yapıyorlar.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Müşteri ile firmamız arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü şirketimizin bir ekip şefinin bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu şefle ile muhatap olacağını unutmayınız.Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyat

Eşyanızın taşınması esnasında doğabilecek hasarda sakın paniğe kapılmayın nakliye firmamız  bunuda düşünerek Sigorta ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü ekipman tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşteri Unlusoy NAKLİYAT ile değil direkt olarak Yapı Kredi Sigorta  ile muhataptır.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Ev Taşıma

Unlusoy nakliyat olarak sadece Gebze’de değil ülkemizin 81 iline ev taşıma hizmeti sunmaktayız. Şehirler arası ev taşıma hizmetimiz ile evinizi bulunduğu ilden alıp başka bir ile güvenilir bir şekilde nakliye edebiliriz. Uzman kadromuz ve modern araç filomuz ile sıkıntısız bir ev taşıma hizmeti için firmamızın iletişim adreslerinden ulaşarak taşımacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Evden eve nakliyat ücreti ne kadardır?

Evden eve nakliyat ücreti evinizin oda sayısına, nereden nereye ve kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağınıza göre değişir. Bu nedenden ötürü bizi arayarak fiyat alabilirsiniz.

Nakliyat ücretlerine ambalajlama dahil mi?

Evet, evden eve taşıma ücretine ambalajlama hizmetinin yanında montaj işlemleri de dahil.

Şehirler arası ev taşıma fiyatları ne kadar?

Şehirler arası ev taşıma ücretleri nereden nereye taşınacağınıza