Gebze Evden Eve Nakliyat Paketleme

Gebze evden eve nakliyat paketleme işlemi taşımacılık hizmetinin en önemli aşamasıdır. Paketleme aşamasında yapılabilecek herhangi bir yanlışlık eşyalarınızın hasar görmesine ve istenmeyen sonuçlar doğmasına neden olabilir. Gebze evden eve nakliyat paketleme hizmetini uzun yıllardır bu sektörde yer alan Unlusoy Nakliyat ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kendi bünyemizde eğitmiş olduğumuz alanlarında profesyonel ekibimiz ile ambalajlama işlemi dahil diğer bütün taşımacılık işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Paketleme Aşamaları

Gebze evden eve nakliyat paketleme işlemi ilk olarak gerekli ambalajlama malzemelerinin belirlenmesi ile başlar. Malzemelerin belirlenmesi ekspertiz aşamasında yani taşınma gününden önce belirlenir ve hazır edilir. Taşınma günü geldiğinde personellerimiz ambalajlama malzemelerini evinize çıkartarak odalarınıza yerleştirirler. Firmamız evinizde bulunan her eşya için gerekli paketleme malzemesini temin edecektir.  Koltuk takımı, beyaz eşyalar, dolap parçalarınız, camlar, tablolar ve benzeri bütün eşyalarınız için paketleme malzemesi mevcuttur.

Gebze Evden Eve Nakliyat Paketleme – Koltuk Takımı

Koltuk takımlarınız paketlenirken hiçbir yeri açık kalmayacak şekilde özenle paketlenirler. Paketleme işleminde eğer gerek var ise de-montaj işlemleri yapılır. Koltuklarınızın sökülme işlemi gerektiren kısımları genellikle başlıkları ve açılır çekyat kısımlarıdır. Koltuk takımlarınız eğer doğru şekilde paketlenmez ise kirlenme, ıslanma ve hasar görmeye karşı dayanıksız olacaklardır.

Tekli Koltukların Paketlenmesi

Koltuk takımlarınız paketlenirken ilk olarak tekli koltuklardan başlanır. İlk olarak yere tekli koltuk için patpat dediğimiz ambalajlama malzemesi serilir. Yere serilen patpatın üstüne sırt üstü olarak tekli koltuk yerleştirilir. Daha sonra tekli koltuğun sağından, solundan, üstünden ve altından patpat getirilerek her tarafı kapatılır. Patpatın ekstra kalan bölmeleri özel bir şekilde katlanarak içeride saklanır. Bu sayede kıvrım yerleri ve köşeler 2 kat daha fazla korunmuş olur.

Çiftli Koltukların Paketlenmesi

Çiftli veya 3’lü koltuklarınız paketlenirken tekli koltukta izlenen ilk adımlar aynen uygulanır. Ancak koltuklar sarılmadan önce başlıkları sökülerek çıkartılır. Çünkü çiftli ve 3’lü koltuklarınız büyük ve hacimli olduklarından ötürü çoğu yerden geçerken, dönerken zorluk çıkartırlar. Bu nedenden ötürü başlıkları sökülerek paketleme işlemi yapılır. Gerekli durumlarda 2-3 paketleme malzemesi birden kullanılabilir. Koltuklarınız paketlendikten sonra Sökülen koltuk başlıkları paketlenerek koltukların paketleme işlemi bitirilir.

Gebze Ev Taşıma – Beyaz Eşyalar

Evinizde en ağır ve hasar almaya en müsait olan eşyalarınız beyaz eşyalarınızdır. Gebze evden eve nakliyat hizmeti verilirken genellikle beyaz eşyalara ayrı bir özen gösterilir. Alacakları herhangi bir darbede burkulabilir, göçebilir ve çizilebilir.

Buzdolabı ve Derin Dondurucunun Paketlenmesi

Buzdolabı paketlenmeden önce içinin boşaltılması gerekmektedir. Buzdolabı kendi haliyle ağır olduğundan içindeki yiyecekler ile ağırlığı katlanmaktadır. Bu nedenle içi boşaltılmalıdır. Eğer Gebze şehir içi nakliyat hizmeti alacaksanız yiyeceklerinizi kolilere koymanız yeterlidir bozulma ihtimalleri yoktur. Ancak şehirler arası ev taşıma hizmeti alacaksanız buzdolabınızdaki yiyecekleriniz önceden bitirin ya da sokak hayvanlarına güzel bir ziyafet çektirin :). Buzdolabı paketlenirken, buzdolabının altı için 1 tane üstü için1 ya da 2 tane ambalajlama malzemesi kullanılır. Gerekli durumlarda buzdolabının kapıları ve kulpları sökülebilir. Buzdolabı açık kalmayacak şekilde paketlendikten sonra sağlam bir şekilde taşıma ipi ile bağlanarak Gebze evden eve nakliyat işlemine hazır hale getirilir.

Çamaşır ve Bulaşık Makinesinin Paketlenmesi

Çamaşır ve bulaşık makinaları paketlenmeden önce de-montaj işlemleri yapılır. Çamaşır ve bulaşık makinasının su hortumları, giderleri, fişleri sökülür ve suları boşaltılarak ambalajlamaya hazır hale getirilir. Ardından etrafı patpat ile çevrelenerek paketlenir. Paketlenirken kablolar ve hortumlar bağlanır. gebze-evden-eve-nakliyat-paketleme

Kurutma Makinesi ve Fırının Paketlenmesi

Kurutma makinesinin ve fırının paketlenmeden önce herhangi bir montajlama işlemi yoktur. Bazı durumlarda fırın dolaba yapıştırılmış şekilde kurulabiliyor o durumlarda yapışkan sökülerek paketlenebilir. Kurutma makinası ise bazı durumlarda çamaşır makinasının üstüne bir aparat ile sabitlenebiliyor. Öyle bir durumda ise profesyonel personellerimiz gerekli işlemleri yapacaklardır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Paketleme-Yatak Odası

Yatak odasındaki eşyaların çoğunluğunun paketlenmeden önce de-montaj edilmesi yani sökülmesi gerekmektedir. Bazalar, gardırop ve makyaj masası bunlardan birkaçıdır. Montajlanması gereken eşyaları alanında uzman marangozlarımız Gebze evden eve nakliyat paketleme işlemi başlamadan önce sökerler ve paketleme işlemine hazır hale getirirler.

Baza, Yatak ve Yatak Başlığının Paketlenmesi

Baza ve yatak başlığı paketlenmeden önce sökülmesi gerekir. Sökülme işlemi için ilk olarak yatak bazaların üstünden kaldırılır daha sonra ise bazalar açılarak gerekli de-montaj işlemleri yapılır. Ardından bazalar dik olarak patpatın üstüne serilir ve açık bölge kalmayacak şekilde paketlenir. Bazalar paketlendikten sonra yatak için yatak kılıfı yada palet streç film kullanılır.

Komodin ve Çekmecelerin Paketlenmesi

Komodinler genellikler evlerde çift şekilde bulunurlar. Komodinlerin birisi ayak üstü dururken diğeri onun üstüne baş üstü koyularak yerleştirilir. Yani 2 adet komodin artık 1 komodin şeklini alır. Daha sonrasında etraflarından patpat sarılır ve katlanır. Komodinlerin birbirinden ayrılmaması için taşıma ipi ile sağlam bir şekilde bağlanırlar.

Gardırop ve Kapılarının Paketlenmesi

Gardıropun parçaları paketlenmeden önce de-montaj edilmesi gerekir. Düz çifti olmayan her parça ayrı ayrı paketlenir ve Gebze evden eve nakliyat işlemine hazır hale getirilir. Dolabın kayar kapıları ise ev içerisinde paketlenmez. Çünkü uzun ve geniş oldukları için rahat hareket etmeleri adına bu şarttır. Araba içerisinde bağlanmadan önce aralarına köpükler koyularak sürtünme engellenir. Bu kapılar için yeterlidir.

Unlusoy Ev Taşıma – Eşya Paketleme

Uzun yıllardır Gebze bölgesinde verdiğimiz evden eve nakliyat hizmeti ile arkamızda birçok mutlu müşteri bıraktık. Sizlerde rahat ve sorunsuz bir taşımacılık keyfi yaşamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.