Kirazpınar Evden Eve Nakliyat

Kirazpınar evden eve nakliyat

Kirazpınar, Emlak konutlarının olduğu ve bizimle Kirazpınar evden eve nakliyat hizmeti için iletişime geçen çoğu kişinin taşınmak istediği yerdir. Unlusoy Nakliyat olarak haftanın çoğu gününde emlak konutlarında ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Sağladığımız profesyonel taşımacılık hizmeti nedeniyle emlak konutlarına taşınacak olan çoğu kişi bizi tercih etmektedir.

Unlusoy Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı kaliteli hizmet sağlamaktayız. Kirazpınar bölgesinde sık sık taşıma işlemi yaptığımız emlak konutlarında eşyanın nasıl, nereden ve ne aracığıyla taşındığı konusuna hakimiz. Yani hangi eşyaların asansörle taşınması gerektiği, hangi eşyaların asansöre sığmayacağı, hangi kapıya nasıl yanaşmamız gerektiğine hakimiz.

Emlak Konutları – Kirazpınar Evden Eve Nakliyat

Gebze’nin Kirazpınar Mahallesinde bulunan emlak konutlarının bütün etaplarında ev taşıma işlemi gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Profesyonel olarak sağladığımız evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde emlak konutlarına taşınmak isteyenler ilk olarak bizi seçiyorlar. Emlak konutlarında bulunan çoğu binanın taşıma işlemlerini Unlusoy Nakliyat olarak biz gerçekleştirdik. Emlak konutlarının yönetimi bina asansörünün taşımacılık için kullanılmasına izin vermektedir. Biz de taşımacılık işleminde bina asansörünü tercih ediyoruz. Ancak asansöre sığmayacak boyutta bir eşyanız var ise o eşyayı bina merdiveni kullanarak çıkartıyoruz.

Kirazpınar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kirazpınar ev taşıma

Tabii ki taşınacağınız zaman aklınıza ilk olarak gelen soru “Kirazpınar evden eve nakliyat fiyatları ne kadardır acaba?” sorusudur. Bu sorunun ilk olarak aklınıza gelmesi son derece normaldir. Çünkü taşınma ve ev taşıtma süreci oldukça maliyetli bir süreçtir. Her gün 3 taşımacılık işlemi yaptığımız için sürecin nasıl ve ne tür zorluklar oluşturduğunu biliyoruz. Bu yüzden siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar ile kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Kirazpınar bölgesinde genellikle bina asansörü ile taşımacılık yapılmasına izin vardır. Bu nedenle ev taşıma işleminin fiyatı uygundur. Özellikle de emlak konutlarında asansörlerin büyük ve kullanılabilir olması fiyatta artışa neden olmamaktadır. Ancak eviniz yüksek katlarda yer alıyor ve binanızda asansör bulunmuyorsa Unlusoy Nakliyat olarak asansörlü ev taşıma hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşıma sayesinde eşyalarınız kat sıkıntısı yaşamadan hızlıca yüklüyoruz ve yeni adresinize taşıyoruz.

Ancak taşıma işlemine dış cephe asansörü kullanıldığı durumda Kirazpınar evden eve nakliyat fiyatlarında 400₺’ye varan bir artış yaşanmaktadır. Ortalama olarak Gebze Kirazpınar Mahallesinde ev taşıma fiyat 1250₺’dir. Ancak bu fiyat oda sayınızın fazlalığına, nereden nereye taşınmak istediğinize ve kat sayınıza göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca kolileme hizmeti istiyorsanız ve kamyon ile bina girişi arasında mesafe farkı fazlaysa ekstra fiyatlandırma olmaktadır.

Gebze Kirazpınar Ev Taşıma İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Kirazpınar evden eve nakliye

Gebze Kirazpınar Mahallesinde evden eve nakliyat işlemini yaparken ilk olarak ambalajlama ve montajlama işlemlerini yapıyoruz. Ambalajlama ve montajlama işlemlerini eş zamanlı olarak yürütüyoruz ve bu sayede sökülen eşyalarınız hemen ambalajlanmış oluyor. Evinizde bulunan bütün eşyaların ambalajlama, sökme, kurma, yükleme, boşaltma ve yerleştirme işlemlerini Unlusoy Nakliyat olarak biz yapıyoruz.

Ambalajlama ve montaj işlemleri bittikten sonra eşyalarınızı kamyonumuza düzenli bir şekilde yüklüyoruz. Yükleme işleminde bina asansörü, dış cephe asansörü veya bina merdiveni tercih edebiliriz. Kat sayınız yüksek ve bina asansörü ile taşınmaya müsaitse bina asansörünü taşımacılık için tercih ediyoruz. Kat sayınız düşükse bina merdiveni aracığıyla taşımacılık yapıyoruz. Son olarak eğer kat sayınız 3. Kat ve daha yüksek katlarda yer alıyorsa, bina asansörü yoksa veya bina asansörünün eşya taşımak için kullanımı yasaksa dış cephe asansörü getirerek asansörlü taşıma işlemi yapıyoruz.

Eşyalarınızı yükledikten sonra yeni adresinize doğru yola çıkıyoruz ve eşyalarınızı boşaltma için yeni bina kapınıza yanaşıyoruz. Eşyalarınızı dairenize çıkartırken yükleme işleminde olduğu gibi bina asansörü, bina merdiveni ve dış cephe asansörü tercih edebiliriz. Boşaltma işlemi yaparken size eşyanın nereye yerleştirilmesini istediğimizi soruyoruz. Sizin isteklerinize göre eşyalarınızı yerleştiriyoruz. Eğer eşyaların yerleşiminden rahatsız olursanız personellerimize söylemeniz yeterli olacaktır. Onlar tekrardan sizin isteğinize göre bir yerleşim yapacaklar.

Son olarak dairenize çıkartılan eşyaların kurulumları ve montaj işlemlerini yapıyoruz. Gardırop, yemek masası, çalışma masası, beyaz eşyalarınız ve diğer montaja ihtiyaç duyan bütün eşyalarınızın işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kirazpınar evden eve nakliyat firmaları

Unlusoy Gebze Evden Eve Nakliye Firması

Unlusoy Nakliyat olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere Gebze evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sizlerde sağladığımız profesyonel hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir