Covid-19 Tedbirleri ve Gebze Evden Eve Nakliyat

Covid-19 Gebze Evden Eve Nakliyat

Covid-19 Tedbirleri ve Gebze Evden Eve Nakliyat

Bildiğiniz üzere Gebze evden eve nakliyat hizmeti, sizin nakliyat hizmetine ihtiyaç duymanız ve bizimle iletişime geçmeniz doğrultusunda başlar. Bizimle iletişime geçip ön görüşme yaptıktan sonra ekspertiz arkadaşımız sizin müsait olduğunuz bir günde evinize gelerek eşyalarınızda incelemelerde bulunur. Bu aylarda içinde bulunduğumuz kötü durumdan ötürü, ekspertiz arkadaşımız Gebze evden eve nakliyat hizmetiniz için evinizi ziyaret ederken siz değerli müşterilerimizle sosyal mesafeye dikkat ederek ve tıbbi maske kullanarak sizinle iletişime geçmekte ve de sizinle temas etmeden eşyalarınız üzerindeki incelemelerini sürdürmektedir. Ekspertiz departmanımızda çalışan personellerimizi Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında 14 gün kuralına uyacak şekilde dönüşümlü olarak çalıştırmaktayız.

Gebze Evden Eve Nakliyat ve Hijyen

Ekspertiz adımından sonra siz değerli müşterimizle Gebze evden eve nakliyat hizmeti için anlaşmaya varmamız halinde taşınma günü için sizden bir tarih belirlemenizi istiyor ve taşınma gününe kadar ufak tefek eşyalarınızı paketlemeniz gerekmektedir. Tabii bu durum ufak eşyaların paketlemesini siz yapacaksanız geçerlidir. Ufak tefek eşyaların paketleme hizmetini bizim yapmamız durumunda sadece taşınma gününü beklemeniz yeterlidir. Ufak tefek eşyalardan kastettiğim eşyalar şunlardır;

  • Bardak
  • Tabak
  • Kaşık, çatal
  • Biblolar
  • Kitaplar

Fark edeceğiniz üzere ufak tefek diye belirttiğim eşyalar kolilenecek eşyalardır. Bu eşyaların paketleme, ambalajlama işlemleri firmamız tarafından hijyen kurallarına uygun bir biçimde taşınma gününde yapılır. Evet! Beklediğiniz o heyecanlı gün geldi. Artık yeni evinize yerleşmenin vakti geldi. Sabah erken saatlerde uyanmışınız, güzelce kahvaltınızı yapmışsınız ve çayınızı yudumlarken pencereden bakıyorsunuz. Evinizin önüne yanaşan Unlusoy Gebze evden eve nakliyat kamyonunu görüyorsunuz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Profesyonel Hizmet

Evden eve taşımacılık Gebze hizmeti için çıraklıktan ustalık dönemine kadar, firmamız bünyesinde gerek ahlaki gerekse pratik bilgi konusunda eğitilmiş profesyonel çalışanlarımızdır. Çalışanlarımız evinize girmeden önce maskelerini takarak ve galoşlarını, eldivenlerini takarak evinize giriş yapmaktadırlar. Eşyalarınız taşınırken çalışanlarımızın ellerinde eldiven, ağızlarında tıbbi maske ve ayaklarında galoş olduğu için ve de personellerimiz taşınma esnasında sizlerle sosyal mesafe kullarına uyduğundan ötürü personellerimizden hastalık kapma riskiniz bulunmamaktadır.

Taşımacılık ve Önlemler

Eşyalarınız taşınırken alanında uzman personellerimiz Sağlık Bakanlığının koyduğu tedbirlere uyarak ve siz değerli müşterilerimizi düşünerek hijyenik bir taşıma gerçekleştirmektedirler. 1 Haziran gününden itibaren gevşetilmiş olunan Koronavirüs tedbirlerini biz Unlusoy Nakliyat personelleri hala sıkı bir şekilde uygulamaktayız. Eğer siz de Unlusoy Gebze evden eve nakliyat güvencesi ile sağlıklı ve hijyenik bir taşınma istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.