Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat sektöründe sizlere uygun ücret avantajı, kaliteli malzeme ve işinde uzman ekipler tarafından taşınan eşyalarınız ile sizlere her zaman yanınızda olmaktan gurur duyarız.

Taşımacılık  sektöründe
  bir çok alanda hizmet veren firmamız bilhassa evden eve taşımacılık  alanında kendini ispat etmiştir. Göztepe nakliyat firmaları ve nakliye olarak sektörel bazda hem açık kasalı  araçlarla hem de evden eve için  uygun  kapalı çelik kasalı  araçları ile her alanda hizmet vermektedir. Taşınmak için karar vermeden önce Firmamızdan  expertiz hizmeti isteyiniz, fücretsiz olarak verilmektedir. Bizle bağlantı kurarak taşınma öncesinde fiyat alabilir meselesiz ve güvenli bir şekilde gözünüz arkada kalmadan taşınma hizmeti ile taşınabilirsiniz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Hakkında

Göztepe, İstanbul, Anadolu Yakasında, Kadıköy Kazası hudutları içinde bulunan bir semttir. İsmini Merdivenköy, Şahkulu dergahının posnişini olan Gözcü Baba’nın türbesinin bulunduğu tepeden almıştır.[kaynak belirtilmeli] 80’li senelerin nihayetinde Soyak’ın Örnek Semti’nde yaptığı siteye “Soyak Göztepe” ismini vermesi[1] ile Göztepe’nin E-5’e eşit gelen noktalarına da Göztepe denmeye başlanmışsa[kaynak belirtilmeli] da bu hiçbir şekilde resmileşmemiştir.[kaynak belirtilmeli] Son olarak Örnek Semti ve Merdivenköy arasında kalan M4 istasyonuna da Göztepe isimi verilmiştir.

Güneyde Sahil Yolu ve Marmara Denizi, kuzeyde Merdivenköy semti, doğuda Erenköy semti ve Caddebostan mahallesi, batıda da Çiftehavuzlar mahallesi ile komşudur.Bağdat Caddesi bu mahalleden de geçmektedir ve Bağdat Caddesi üzerindeki en büyük yeşil alan bu mahalle hudutlarındaki, 10.000 m2’lik Göztepe Parkı’dır.Bölgede çok sayıda ahşap köşkler bulunur.İstanbul’un gözde semtlerinden biridir.Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe Evden Eve Nakliyat