Gebze Evden Eve Nakliyat Süreci

Gebze evden eve nakliyat süreci

Gebze Evden Eve Nakliyat – Ekspertiz Süreci

iletişime geçme ve ekspertiz adımı: Gebze evden eve nakliyat sürecinin ilk adımında siz değerli müşterilerimizin firmamız ile irtibata geçmesi ile başlar. Siz bizimle iletişime geçtikten sonra size taşınmanız için ortalama bir fiyat sunulur ve ekspertiz hizmeti için sizden bir tarih istenir. Sürecin devamında, ekspertiz personelimiz evinize gelerek eşyalar üzerinde yerinde bir inceleme yapar ve size net bir fiyat sunar. Kesin bir fiyatın ardından (anlaşma yapılması halinde) ekspertiz personelimizin yanında getirdiği taşınma sözleşmesini size taktim eder ve taşınma için bir tarih belirlenir.

Evden Eve Nakliyat – Paketleme Süreci

Paketleme adımı: Ekspertiz hizmetinden sonra karar verdiğiniz kesin taşınma tarihi geldiğinde kapınıza yanaşmış olan Unlusoy Gebze evden eve nakliyat aracını göreceksiniz. Araçtan inen alanında profesyonel personellerimiz evinize gelirken yanlarında bir takım paketleme malzemeleri getirecektir. Getirecekleri paketleme malzemeleri şu şekildedir;

  • Kraft kâğıt
  • Varil
  • Karton koli
  • Patpat
  • Koli bandı
  • Sentetik taşıma ipi

Bu paketleme malzemeleri ile evinize gelen Unlusoy Gebze evden eve nakliyat personelleri eşyaların üzerinde hızlıca bir incelemede bulunur. Eğer ambalajlama sürecini engelleyecek ufak eşyalar var ise 1 personelimiz hızlıca o eşyaları araca nakliye edecektir. Böylelikle Gebze evden eve taşımacılık paketleme süreci hızlıca işleyebilir.

evden eve nakliyat paketleme tasarımı

Gebze Evden Eve Nakliye – Taşıma Süreci

Ekspertiz adımı ve paketleme adımı tamamlandıktan sonra, eşyalarınızın tamamı açık bir yerleri kalmayacak şekilde paketlendikten sonra eşyalarınız artık kamyona taşınmaya hazırdır demektir. Eşyalarınız Unlusoy Gebze evden eve nakliyat güvencesiyle kamyona taşınırken eşyalarınıza göre bir sıralama izlenir.

Çünkü eşyalarınız kamyona taşınırken istiflenmesi gerekmektedir. Eşyalarınız taşınırken alanında uzman personellerimiz tarafından merdivenlerden dikkatli bir şekilde indirilir ve çarpma olasılığı olan yerlerde gerekli tedbirleri alırlar. Eğer eşyalarınızın taşınması için bina merdiveni elverişli değilse dış cephe asansörü kurulması gerekmektedir. Asansörün gerekli olup olunmadığına ekspertiz personelimiz eviniz üzerinde incelemeler bulunduğunda karar vermiş olacaktır.

Evden Eve Taşımacılık – Boşaltma Süreci

Eşyalarınız paketlendi, kamyona yüklendi ve güzel bir şekilde istiflendi. Sırada ise yeni evinize doğru hareket etmek ve eşyaları boşaltmak kaldı. Kamyonumuz yeni evinize yanaştığında kasamızın kapıları açılır ve istifin sağlam olması için atılmış olunan ip sökülür ve boşaltma süreci başlar. Boşaltma işlemi başladığında eşyalarınızı dairenize nakleden personellerimiz size hangi odanın salon, çocuk odası, yatak odası vs. olacağını sorar.

Sizin söyledikleriniz doğrultusunda eşyalarınız dizilir ve ambalajları sökülür. Yatak odasının kurulumu başlamadan önce marangoz arkadaşımız size gardırobun hangi duvarda kurulmasını istediğini soracaktır. Sizin söyledikleriniz doğrulusunda kurulum, dizilim işlemleri devam edecektir. Eğer siz de Unlusoy Gebze evden eve nakliyat güvencesi ile taşınmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz! İyi düşün iyi taşın!