Gebze Ev Eşyası Depolama

Gebze ev eşyası depolama

Gebze ev eşyası depolama

Gebze Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Gebze ev eşyası depolama, halihazırda bulunan bir evin bir nedenden ötürü boşaltılması gerekilmesi durumunda başvuracağınız bir eylemdir. Evinizi boşaltmak için birçok sebebiniz olabilir. Yurt dışına gitmek, öğrenci iseniz daha az kira ödemek, sürekli tayininizin çıkması ve evlenmemiş olmanız gibi birçok neden sayılabilir. Ev eşyası depolamak ile eve kira vermek arasında masraf çok fazladır. Diyelim ki Gebze’de 2+1 dairede kirada kalıyorsunuz ortalama kira 1100₺ der isek siz eve dönene kadar bu miktar birikir ve size boş yük olabilir. Ancak Gebze ev eşyası depolama hizmetimiz ile aylık 350₺ gibi düşük bir masraf ile eşyalarınızı depolayabilir, eviniz güvencesinde siz gelene kadar eşyalarınızı bekletebilirsiniz. Ya peki bu ev eşyası depolama işlemi nasıl oluyor derseniz buyurun yazımıza.

Eşyaların Depolanmak İçin Hazırlanması

Unlusoy Gebze evden eve nakliyat firması olarak evinize geldiğimizde Gebze eşya depolama adına ilk olarak yapacağımız iş depolanacak olan eşyayı depolanması adına hazırlamak olacaktır. Eşyalarınızın gerekli montajlama işlemleri yapılır ve eşyalarınızın hasar görmemesi adına gerekli ambalajlama işlemleri yapılarak taşımacılık işlemine hazır hale getirilir.

Gebze Ev Eşyası Depolama Araca Yükleme Aşaması

Gebze ev eşyası depolama hizmetimizde ilk olarak eşyalarınız taşımacılık ve depolanma hizmeti için hazır hale getirilir. Bu adımdan sonra eşyalarınız dikkatli bir biçimde aracımıza taşınır ve duruma göre istiflenir. Daha sonrasında ise eşyalarınız Gebze ve Kaynarca’da bulunan depolarımızdan birine götürülür.

Gebze Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama Alanlarımız

Gebze veya Kaynarca’da bulunan depolama merkezlerimize götürülen eşyalarınız depomuzda belirli bir bölgeye istiflenerek siz gelene kadar 7/24 açık olan güvenlik ve kamera sistemlerimiz tarafından izlenir. Depolarımız su basması, küflenme, böceklenme ve benzeri olaylara karşı takip edilmektedir. Bu tür olaylar için belirli aralıklarla kontroller ve ilaçlamalar yapılmaktadır.Gebze eşya depolama hizmeti

Ev Eşyası Depolama Ücretleri Nelerdir?

Gebze ev eşyası depolama hizmetinin ücreti depolamak istediğiniz eşyanın miktarına ve depolamak istediğiniz süreye bağlı olarak değişmektedir. Unlusoy Gebze evden eve nakliyat firması olarak sizlere en yüksek kalite ile en uygun fiyat anlayışımız ile sizleri maddi açıdan zor durumda bırakmamak adına elimizden geleni yapmaktayız. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolanmasını ve profesyonel bir hizmet alarak uygun fiyatlı bir biçime eşyalarınızı depolamak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeteli olacaktır.

Ev Eşyası Depolamanın Avantajları Nelerdir?

Belirli sebeplerden ötürü evinizden çıkmak durumunda kaldığınızda ve eşyalarınızı ne yapacağınızı bilmediğinizde yapmanız gereken ev eşyalarını depolamak olacaktır. Tabii ki bu durumun dairede kirada kalmaya devam etmekten bazı avantajları olacaktır. Bu avantajlar;

  • Güvenlik: Eşyalarınız siz evde yok iken dairede kirada kalması durumunda başına birçok şey gelebilir. Yangın, hırsızlık ve su basması gibi istenmeyen durumlar gerçekleşebilir. Evinizi Unlusoy güvencesi ile depolayarak bu ihtimallerin önüne geçebilirsiniz.
  • Bakım: Unlusoy Gebze evden eve nakliyat firması ile eşyalarınızı depoladığınız taktirde eşyalarınızda küflenme ve böceklenme gibi bir sorun olmayacaktır. Eşya depolarımız belirli periyotlarla ilaçlanır ve bakımları yapılır.
  • Masraf: Belki de eşya depolamanın diğer başlıklara oranla en avantajlı yanı budur. Çünkü siz bir apartman dairesinde kirada kalmaya devam ettikçe ortalama 1100₺ gibi bir ücret ödeyeceksiniz. Ancak eşya depolama hizmeti aldığınızda aylık ortalama 350₺ gibi bir masrafınız olacaktır.

Unlusoy Gebze Evden Eve Nakliyat Firması

Gebze ev esyaşı depolama hizmetiUnlusoy Gebze evden eve nakliyat firması olarak sizlere şehir içi ve şehirler arası ev taşıma hizmetlerimizin yanında ofis taşıma, fuar taşıma, hastane taşımacılığı, üniversite taşımacılığı ve ev eşyası depolama gibi birçok alanda nakliye hizmetleri vermekteyiz. Kurumsal ve sigortalı bir şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz profesyonel taşımacılık hizmetlerimiz Gebze bölgesinde ün salmıştır. Müşterilerimiz tarafından olumlu dönüşler bizim gelişmemizde büyük katkı sağlamıştır. Sizler de Unlusoy Gebze Nakliyat ailesine katılmak isterseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Eşya depolama ücretleriniz nelerdir?

Ev eşyası depolama ücretlerimiz, depolamak istediğiniz eşyaların fazlalığına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle bizimle iletişime geçip fiyat almanız daha doğru olacaktır.

Eşya depolarınız nerede?

Eşya depolarımız Kaynarca ve Darıca’da bulunmaktadır.

Eşyaların depoya taşınma işlemini siz mi yapıyorsunuz?

Evet, eşyalarınızın tüm montaj işlemleri ve taşımacılık işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

Aylık olarak eşyalarımı depolayabilir miyim?

Evet, eşyalarınızı istediğiniz sürelerde depolayabilirsiniz

Eşya depolamanın avantajları nelerdir?

Ev eşyası depolamanın avantajları güvenlik, bakım ve maliyettir. Eşyalarınızı depolamak bu 3 konuda sizlere avantaj sağlayacaktır.