etiler evden eve nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat

Etiler Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık sektöründe lider firma Ünlüsoy Evden Eve Nakliyat  ve Taşımacılık Şirketimiz Etiler ilçesine özel %30 a varan indirim kampanyası devam etmektedir. Bizimle irtibata geçip detaylı bilgi alınabilirsiniz.

Ünlüsoy Nakliyat Etiler ilçesinde kalifiye elemanları ile hizmetinizdedir.

Etiler Ünlüsoy Evden Eve Nakliyat ev ve iş yeri taşıma referansları
Etiler ilçesine ait referans listemizi almak üzere lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Aklınızı Kurcalayan Sorulara Cevap Verelim

  • ASANSÖRLÜ VE NORMAL TAŞIMA ARASINDA FARK VARMIDIR?

Asansörlü taşıma yüksek katlarda olacağı için zaman açısından önemli bir kazançtır.Normal taşıma yüksek katlarda daha zordur. Yapılan ambalaj her iki sistemde de aynıdır.Etiler Evden Eve Nakliyat
Ücret bakımından asansörlü taşımacılık daha maliyetlidir.

  • EVDEN EVE NAKLİYAT TAŞIMA HANGİ YÖNTEMLERLE YAPILIR?

Taşıma şekli 2 türlüdür. Birincisi klasik taşıma dediğimiz, firma personeli tarafından yapılan normal taşımadır. İkincisi ise dışarıdan balkon veya büyük oda camlarına kurulan asansörlü taşıma işlemidir.

  • EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETİ NASIL HESAPLANIR?

Eşya tespitine gelen uzman personel, taşıma şartlarına göre fiyat belirler. Bu fiyat taşıma katları, eşyanın toplu olup olmadığı, evler arası km uzaklığı,vb .. Maddelere göre değişir.Etiler Evden Eve Nakliyat

  • EVDEN EVE NAKLİYATTA HANGİ MALZEMELER KULLANILMALIDIR?

Evden eve nakliyatta en önemli unsur, ambalaj işlemidir. Ambalaj işlemi, kamyon içinde bulunan ambalaj malzemeleri ile yapılır. Bu malzemeler eşyaya gelebilecek zararlara karşı alınan bir tedbirdir. Araçta bulunması gereken malzemeler, başta havalı (patpat) naylon, battaniye, streç naylon, ip, ambalaj kağıdı, bant, koli ve takım çantası olmalıdır.Etiler Evden Eve Nakliyat

  • EN GÜVENİLİR FİRMA NASIL BULUNUR?

Evden eve nakliyat sektöründe reklam çok önemli olduğu için reklamda rekabet oldukça yüksektir. Hatta Türkiye içinde reklam rekabetini en yüksek olduğu sektör, evden eve nakliyat sektörüdür. Parayı veren herkes reklam yapacağı için, her firma aynı olmayabilir.

Etiler Evden Eve Nakliyat

En güvenilir firma bulma yöntemi, referans gösterilerek yapılan evden eve nakliyat işlemidir. Bu işlemde daha önce o firmaya eşyasını taşıtan müşterilere veya arkadaşlara ulaşılıp, bilgi alınmasıdır.

  • EVE NAKLİYAT SÜRESİ NE KADARDIR?

Şehir içi taşımalarda, taşıma süresi 1 iş günüdür. Firma sabah 8-9 saatlerinde taşıma işlemine başlar, gün içinde bitirir. Eğer eşyanız firmamıza göre çok ise, bir gün önce paketleme ve ambalajı yapılır, ikinci gün taşıma işlemi yapılır.Şehirler arası taşımalarda ise, 1 gün önce paketleme yapılır, 2. gün taşıma, 3. gün teslimat yapılır.

Etiler Evden Eve Nakliyat