Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bu formu doldurduktan sonra sizinle en yakın zamanda iletişime geçilecektir.
Bir ev taşımanın en önemli maddesi hiç şüphesiz fiyat ortalamasıdır.
Ev taşımacılığı fiyatları 2000 li yıllarda bulunulan semtin 1 aylık kira bedeli olarak hesaplanırdı. Gelişen teknoloji ve hızla kentleşen Gebze bu kriteri ortadan kaldırdı.
Açıklama olarak alt gelir grubunun yaşadığı semtlere bile çok lüks ve Avrupai bina ve rezidanslar inşa edildi. 2003li yıllarda bir aylık kira bedeli evden eve nakliyat fiyatı olarak hesaplamaktan uzaklaştı. Şu anki taşımacılık fiyatlarını belirten maddeleri sıralayalım.
Ev nakliyesi için istediğiniz gün hafta içi %15 daha ekonomik olacaktır.Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hafta sonları nakliyat sektörü %80 civarı hafta içine göre daha yoğun çalışmaktadır.
Rakamsal öneminden ziyade hafta içi çok daha kaliteli ve rahat taşınırsınız.
Bunun sebebi daha önce de bahsettiğimiz gibi hafta sonları nakliye firmaları yoğun olur.
Sizin haricinizde başka bir nakliyat işi olabilir ve daha hızlı çalışmak zorunda kalır.
Hafta içi sadece sizin taşındığınız bir gün de gelen ekip daha özverili ve itina ile nakliyenizi gerçekleştirecektir.Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat hizmeti alıyorsanız mutlaka kapalı çelik kasa evden eve aracı ile taşımacılık yapılmalıdır. Araçlarımız özel dizayn olup her taşıma sonrası titizlikle temizlenmektedir. Araçlarımızın tümünün ulaştırma bakanlığı tarafından verilen K-1 ve K-3 Yetki belgeleri mevcuttur. K-1 ve K-3 Yetki belgeleri yurt içinde ev, ofis ve villa taşımacılığı için verilmektedir. Bu belgelere sahip olmanın bazı şartları mevcuttur. Bunlardan bazıları; yeterli araç sayısı , firma kalitesi vb. Yetki belgeleri olan bir firma köklü, kaliteli ve tecrübeli bir firma anlamına gelir. Kaliteli, uzman ve güvenilir bir taşıma için Yetki belgeleri olmayan firmalar ile taşıma yapmamanızı öneririz.

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gebze Evden Eve Nakliyat Fiyatları 3