Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul Avcılar’da bulunan taşımacılık firması olarak faaliyet gösteren olan Avcılar Evden Eve Nakliyat sizlere taşımacılık sektörün içerisinde’de uzun yılların verdiği tecrübe deneyimi ve sorunsuz çalışma standartları prensipleri sayesinde siz değerli memnuniyet garantili müşterilerimize nasıl daha kaliteli nakliyat hizmeti verebiliriz onun hedefinde ilerlemekteyiz.

Türkiye’nin dört bir yanında Taşımacılık şirketlerinin faaliyet göstermekte olduğu bu sektör aslında çok kolay görünsede aslında işin en zor kısmını müşterilerimizin göremediği bizi üzmektedir. Biraz bahsetmek gerekirse şu şekilde özetlemek isteriz. Özenle hazırlanan araç donanım kontrolleri, Ambalaj paketlemek için belirli malzemeler, Deneyimli iş bilen marangoz, hammal gibi personel ekibin hazır bulundurulması ve sizlere verilen saat’de söz verdiğimiz gibi taşınacak olan adres’de mevcutlu bulunmamız bunların hepsi Avcılar Nakliyat prosedür maddelerinden birisi olsada bizim için müşteri memnuniyeti kolay bir şey değildir.

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Nakliyat, hizmeti alırken mutlak şunu düşünmelisiniz. Biz bu hizmeti alırken “ucuz etin yahnisi” diye bir tabir vardır eski türkçe dilinde; İşte anlatmak istediğimiz konunun bir tanesi bu şekildedir. Bizim müşterilerimize vermiş olduğumuz rakam sektörün aslında orta çapında bir rakam olması müşterimiz için aşırı yüksek gelmekte, Bunu değerlendiren müşterimiz hizmet alacağı firmayı arayışa geçerek bizim biçmiş olduğumuz fiyatın % 50 düşük fiyatını veren Nakliyat işi yapanlarla iletişime geçerek başına gelecekleri bilmeden bu hizmeti O firmaya vermesi biz Taşımacılık firmalarını aşırı zor durumda bırakmaktadır.

Avcılar Evden Eve , kurulduğu günden beri yaklaşık olarak +6000 müşteriye hizmet vermiş misyonunu izleyen ve kurumsal kimliği ile bütün bir hale gelen deneyimli personel ekip kadrosu ile donanımlı araçları dahilinde sizlere her zaman kaliteli hizmetin farkını yaşatmak için hazır bulunmaktadır.

Avcılar Evden Eve Nakliyat