Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Süreçlerimizi Detaylandırdığımızda Evden Eve Nakliyeyi Nasıl Gerçekleştiriyoruz Sorusuna Yanıt Verecek Olursa Öncelikle Telefon, Mail, Talep Formu Ya Da Canlı Yardım Bölümlerinden Müşterilerimiz Firmamıza Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak İstediğini Belirterek Kocaeli UNLUSOY Nakliyatın Müşteri Temsilcisiyle İletişime Geçer.

Şirketimizin Müşteri Temsilcisi Eşyanın Taşınması Için Gerekli Bilgiyi Müşteriden Öğrenerek, Müşteri Nakliye Programında Evden Eve Teklifler Dosyasına;

Kocaeli UNLUSOY Nakliyat Müşteri Temsilcisi Evden Eve Nakliyesi Yapılacak Müşteriyle Görüşmelerinde Bir Kaç Kriteri Göz Önünde Bulundurur.

Eşya Durum Bilgisi Edinildikten Sonra Müşteriye Ortalama Fiyat Verilir. Fiyatlandırma Evden Eve Eşyasını Taşıtacak Müşteri Tarafından Uygun Görüldüğünde, Eşya Durum Ve Fiyatı Netleştirmek Için Ya Program Üzerinde Yada Bire Bir Eşyayı Expertiz Sırasında Net Fiyatlandırma Yapıldıktan Sonra Eşyası Taşınacak Müşteriyle Anlaşma Sağlandığında Şirketimizdeki Müşteri Temsilcisi Nakliye Programında Onaylı Dosyaya Geçirerek O Güne Araçlarımızı Rezerve Etmiş Olur.

Evden Eve Nakliyat’ta Kolileme,Ambalajlama

(A-Z’ye) Evden Eve Taşıması Yapılacak Müşterimizin Kullandığı Seçenekte; Kırılacak Eşyaları Için Çift Oluklu Koli Kullanılarak Yapılan Taşımada, Öncelikle Bardaklar Gazete Kâğıdı Ya Da Kraft Lı Kâğıda Sarılarak Koli Içerisine Dizilimi Yapılır.

(Bura Da Işin Püf Noktası Olan Porselen Tabaklar Üst Üste Dizilerek Koli Içine Konulmaz. Porselen Tabaklar Bulaşık Makinesine Yerleştirilir Gibi Dikine Dizilim Yapılarak Koli Içine Yerleştirilmesi Sağlanır. Porselen Tabakların Dikine Dizilimdeki Amaç; Üst Üste Dizilimde Bir Tabak Kırıldığında Zincirleme Olarak Hepsi Kırılmış Olur Oysaki Dikine Araları Desteklenerek Yani Sarılarak Dizilmiş Porselen Tabaklarda Bir Tanesi Kırılırsa Sadece Bir Tanesi Kırılmış Olur Yani Hepsi Birden Kırılmaz.

Evden Eve Nakliyat’ta Montaj-Demontaj

Evden Nakliyede Mobilyaların Ve Beyaz Eşyaların Sökümü Mobilya Matkabı Ve Tornavida Kullanılarak Yapılmaktadır.

Yatak Odası Ve Çocuk Odası V.B Ürünlerin Mobilya De-Montajında Iç Kısımlarda Mobilyaya Hasar Ve Çizik Vermeden Mobilya Matkabıyla Söküp Kapı Menteşlerinin Tornavidayla Sökümü Uzman Ekibimiz Tarafından Gerçekleştirilir.

Modüler Mobilyada Mobilya Matkabı Kullanımı Pratik Ve Kolaydır. Ancak Eski Tip Mobilya Montaj Ve Demontajı Daha Zordur.

Çünkü Eski Mobilyanın Kurulumunda Kocaman Dolabı Tutan Dolabın Arkasındaki Kontaplaktır. Bu Yüzden Gönyelemesi Eksik Yapıldığında Ya Dolap Kapakları Sürtünme Yada Kapılar Aynı Eşitlikte Kapanma Sorunu Olacağından Bu Işin Uzman Ellerde Gerçekleştirilmesi Eşyanın Daha Sağlıklı Taşınmasına Neden Olacaktır.

Evden Eve Nakliyat’ta Paketleme

Evden Eve Paketleme Sürecimizde De-Montajı Yapılmış Dolap Kapakları Eşyanın Durumuna Göre Iki Tip Taşınabilir Evde Balonlu Naylon Kullanılarak Sarımı Yada Araç Içinde Kartonla Destekleyerek Taşıması Yapılır. Koltuk Tk , Yatak, Oturuma Grubu Gibi Ürünler Öncesinde Hijyen Olması Acısından Tek Kullanımlık Streçle Sarıldıktan Sonra Balonlu Naylonla Sarılır.

Evden Eve Nakliyat’ İstifleme

De-Montajı Yapılıp Balonlu Naylonla Sarılan Eşyalar, Araç Içinde Sıkı Bir Istif Yapılması Gerekir Çünkü; Gevşek Yapılan Istifte Araç Hareket Ettiğinde Yokuş Inip Yokuş Çıkacağı Için Eşyalar Birbirine Çarparak Zarar Vereceği Için Personelimiz Tarafından Özellikle Sıkı Istif Yapması Gerektiği Konusunda Eğitilir.

Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Evden Eve Araçlarımız Sabit Tenteli Ya Da Çelik Kasalı Olmak Üzere Değişkenlik Göstermektedir. Araç Ebatları Taşıma Yapılacak Eşya Durumuna Göre Değişmektedir.